Haber Detayı
18 Eylül 2021 - Cumartesi 14:16 Bu haber 18392 kez okundu
 
İMAM HATİP ÖĞRENCİLERİ 26 SENEDİR BİR ARAYA GELİP HASRET GİDERİYORLAR
1995-1998 yılları arasında Düzce İmam Hatip Orta Okulu’nda okuyan bir grup öğrenci aradan yıllar geçmesi rağmen birbirleriyle iletişimi hiç koparmadılar.
Gündem Haberi


Aralarında ki bağı pekiştirmek ve özlemlerini gidermek için her yıl toplanan arkadaş grubu 26. senesinde İlçemiz Gölyaka’da bir işletme de toplanarak hasbihal etti.


 

Esnafından memuruna, öğretmeninden neyzenine, işçisinden bankacısına, imamından muhasebecisine her biri farklı alanlarda görev yapıyorlar. 

 

 

WhatsApp üzerinden kurdukları arkadaşlık grubu ile sürekli mesajlaşarak birbirleriyle haberleşen arkadaş grubu 26 sene sonra bir işletme toplanıp sohbet ederek aralarında Neyzen olan arkadaşının ney dinletisini dinleyerek birlikte ona eşlik ettiler. 

 

 

Birlikteliklerinin tüm arkadaş gruplarına örnek olmasını, mutlulukların birlikte çoğaldığını, üzüntülerinin ise beraberlikte azaldığına dikkat çektiler.

 

 

Daha sonra da hatıra fotoğrafı çektiren 26 yıllık İmam Hatip Mezunları olan 18 kişilik arkadaş grubu vedalaşarak bu birlikteliklerinin devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: İMAM, HATİP, ÖĞRENCİLERİ, 26, SENEDİR, BİR, ARAYA, GELİP, HASRET, GİDERİYORLAR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı