Haber Detayı
05 Ekim 2020 - Pazartesi 22:01 Bu haber 23300 kez okundu
 
BAŞKAN DEMİRCAN'IN ARKASINDAKİ BAYRAĞI ALAN HANIMEFENDİ GERÇEKLERİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN TEK TEK YAZDI!
Düzce Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Kongresinde Türk Bayrağının üzerine oturduğu iddiasıyla hakkında linç kampanyası başlatılan Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan için o anın tamamen kumpas olduğunu ve kendisinin de buna alet edildiğini belirten İmran Öz Aktepe sosyal medya hesabından olayın nasıl geliştiğini ve kendisini nasıl kullandıklarını tek tek yazdı.
Gündem Haberi


Konuralp Marka Turizm Derneği Başkanı İmran Öz Aktepe sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile olan biteni şu şekilde anlattı:

 

"#Kamu #Oyunun #Bilgisine.!!!           

Dün çeşitli  basın yayın kuruluşlarında ve sosyal medyada kongremizde meydana gelen hepimizin şartsız koşulsuz ortak değerlerimizden biri olan,Bayrağımız üzerinden, yaşanan ve hepimizi üzen hadisenin en yakın tanıklarından biri olmam münasebeti ile, yanlış anlaşılmalara sebep olmaması adına; İnsani, vijdani, ahlaki ve kutsal değerlerimiz adına sizlerle paylaşma gereği duydum. Kongremiz esnasında, hasbel kader Belediye Başkanımızın arkasındaki sandalyede oturuyordum. Arka sıramızdada, basına ayrılan bölümde basınımızın kıymetli mensupları oturuyordu. O coşkulu havada yine benim için kıymetli iyi niyetine önem verdiğim bir basın mensubu kardeşim bana mesaj atmış abla abla Başkanımızı uyarırmısın Bayrağın üzerine oturuyor diye. O ana kadar ben farketmedim. (Tartışmasız kendimde farketsem yine aynısını yapardım bu ayrı mesele) Mesajı görür görmez hemen kalktım. Hatta içimden o basın mensubu kardeşimize iyi niyeti, dikkati ve hassasiyeti için içimden teşekkür ederek, bütün hüsnü niyetimle, Başkanımızın kulağına eğilerek arkanızdaki bayrağı alıyorum, yanlış anlaşılmalara sebep olmasın dedim ve aldım. Yanımdaki sandalyeye koydum. Akabinde bir baktım haberlere ve sosyal medyaya, daha öncesindede resim alınmış, benimde bayrağı alma anım videoya alınarak, her ikiside yayınlanmış. Bunun üzerinden, beni kahraman, Başkanımızıda hassasiyetsiz, ilan etmişler. Kendi adıma söylüyorum işte buradan vurmak olmadı. Bu kul hakkıdır. Bizlere, Düzce'lilere yakışmadı. Bizler racon keseriz ama haysiyet asla  kesmeyiz. Enaz bizler kadar Başkanımızında Milli ve İslami değerlere sahip olduğunu; Basınıyla, muhalefetiyle, partilisiyle, partisiziyle, köylüsüyle, kentlisiyle, sülalesiyle, kimliğiyle, kişiliğiyle, Yakup Demircan ismi, Belediye Başkanı olsun, olmasın, bir marka ve değerdir. Kendime ve sizlere olan saygım gereği, yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermemek adına açıklama gereği duydum. Saygılarımla"

 

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: BAŞKAN, DEMİRCAN'IN, ARKASINDAKİ, BAYRAĞI, ALAN, HANIMEFENDİ, GERÇEKLERİ, SOSYAL, MEDYA, HESABINDAN, TEK, TEK, YAZDI!,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı