Haber Detayı
08 Eylül 2019 - Pazar 22:38 Bu haber 2609 kez okundu
 
Başkan Demircan'dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı
Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bir mesaj yayımlayarak tüm öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.
Eğitim Haberi


Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, bir mesaj yayımlayarak tüm öğretmen ve öğrencilerin yeni eğitim-öğretim yılını kutladı.

 

"Yeni bir eğitim öğretim döneminde daha geleceğimizi emanet edeceğimiz değerli çocuklarımızın ve gençlerimizin yeni başarılara doğru koşmalarının heyecanını hep birlikte yaşıyor ve paylaşıyoruz" diyen Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, Gölyaka81'e yaptığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi:"Çağdaş eğitim, toplumsal yaşamımızın biçimlendirilmesinde, geleceğe yönelik adımlarımızın belirlenmesinde ve çağdaşlaşma sürecinin başarıya ulaşmasında vazgeçilmez öğedir. Yarınlarımızın teminatı çocuklarımız, çok kıymetli aileler ve eğitim ailemizin, yeni eğitim öğretim yılını iyi dileklerimle kutlarım. Yarınlarımızı emanet ettiğimiz, sonsuz sevgi ve sabırla çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan, bu kutsal mesleğe gönül vermiş tüm öğretmenlerimize minnettarız. Atatürk'ün 'Bütün ümidim' dediği gençlerimize ve 'Yeni nesil sizin eseriniz olacaktır' sözüyle belirttiği öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum. Yarınlarımız eğitim ve öğretimle aydınlık olacaktır. Çocuklarımızın üreten, yaşama doğrudan katılan, sorumlu bir birey olarak yetişmesi de en büyük özlemimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle; geleceğimizin güvencesi ve en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın bilgili, kendine güvenen, düşünen, araştıran ve dünyaya açık insanlar olarak yetişmelerini diliyor, Onları ülkemiz ve ulusumuz adına Atatürk'ün ilkeleri ışığında yetiştiren tüm eğitimcilerimizin ve velilerimizin 2019-2020 eğitim sezonunu kutluyorum."

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Başkan, Demircan'dan, Yeni, Eğitim-Öğretim, Yılı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı