Haber Detayı
10 Ocak 2020 - Cuma 22:44 Bu haber 6355 kez okundu
 
Gölyaka81'e Bir Ziyarette, AK Parti Kadın Kollarından
AK Parti Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ve Kadın Kolları Üyesi Esma Kardüz Gölyaka'nın tek basın kuruluşu olan 'Gölyaka81' ofisini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde gündemine dair konular ele alındı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Gündem Haberi


AK Parti Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ve Kadın Kolları Üyesi Esma Kardüz, Gölyaka81'in sitesinin imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu'ya '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla nezaket ziyaretinde bulundu.

 

 

Sohbet havasında geçen ziyarette övgü dolu sözler ile bahseden Başkan Ersoy, " 'Gölyaka81' haber sitesi yaklaşık 10 yıldır ilçemiz için mesai gözetmeksizin gecesini gündüzüne katarak yaptığı özverili çalışmalarıyla kendisini ispatlamış bir basın kuruluşudur. İnsana ve Kurumlara verdiği değer ile her geçen gün ilçenin adını dünyanın bir çok yerinden beğeni ile takip edilen bir site haline getirmiş, gerek özlemleri gideriyor gerekse hemşerilerimizi memleketinden haberdar etmesiyle de çok güzel bir hizmet sunmaktadır. Bu başarılı hizmetlerinden ve üstün gayretlerinden dolayı ilçemizin güzide basın mensubu Samet Kalyoncu'ya teşekkür ediyorum" dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Gölyaka81'in imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu,  AK Parti Gölyaka İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Ersoy ve Kadın Kolları Üyesi Esma Kardüz'e böylesi özel bir günde hatırlandığı ve getirdiği çiçek hediyeleri için kendilerine teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Gölyaka81'e, Bir, Ziyarette,, AK, Parti, Kadın, Kollarından,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı