Haber Detayı
14 Eylül 2020 - Pazartesi 23:15 Bu haber 9283 kez okundu
 
Kaymakam Abdullah Kurt’tan Veda Mesajı
Gölyaka Kaymakamlığı görevinden Düzce’nin Yığılca İlçe Kaymakamlığı görevine atanan Abdullah Kurt yazılı veda mesajı yayımladı.
Gündem Haberi


Kaymakam Abdullah Kurt yayımladığı mesajında şunları kaydetti:


“Değerli hemşehrilerim, malumunuz olduğu üzere on bir aydır vekaleten yürüttüğüm Kaymakamlık görevimi, İçişleri Bakanlığımız tarafından bizlere tevdi edilen yeni görevimiz nedeniyle tamamlamış bulunuyorum. 

 

Görev yaptığım süre zarfınca manâsız çatık kaşın dahi, kul hakkı olduğunu bilip hoşgörüyle, nezaketle halkımızın hizmetinde olmaya; yine halkımıza hizmet ederken ötekileştirici değil birleştirici, dışlayıcı değil yaklaştırıcı, daraltıcı değil kapsayıcı, suçlayıcı değil çözümcü, alaycı değil değer verici bir anlayışla hizmet vermeye azami derecede özen gösterdik. Elbette noksanlıklarımız olmuştur; kişi noksanını bilmek gibi irfan olmaz...

 

Ve şimdi tüm iyi niyet ve çabalarımızdan arda kalan noksanlıklarımızdan helaleşme vakti ve şimdi güzel Gölyaka'ya veda vakti. Haklarınızı helal etmeniz istirhamımdır. 

 

Bu vesileyle bir kez daha kadirşinas Gölyaka halkına, emrinde çalışmaktan büyük onur duyduğum Sayın Valimiz Cevdet Atay'a, önceki Valimiz Sayın Zülkif Dağlı'ya en kalbi teşekkürlerimi sunuyorum.

 

Bitti diye üzülmüyor yaşandı diye seviniyorum, çünkü biliyorum kısa süreli dahi olsa çok az kaymakam Gölyakada bu bahtiyarlığı yaşadı. Yaşattığın tüm güzellikler için teşekkürler Gölyaka. 
 

Hoşça kalın, esen kalın.”

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Kaymakam, Abdullah, Kurt’tan, Veda, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı