Haber Detayı
13 Ocak 2020 - Pazartesi 20:43 Bu haber 6254 kez okundu
 
Müftülük Personelinden Anlamlı Ziyaret
Düzce'nin Gölyaka İlçe Müftülüğü personelleri Gölyaka'nın tek basın kuruluşu olan 'Gölyaka81' ofisini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde gündemine dair konular ele alındı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Gündem Haberi


Gölyaka İlçe Müftülüsü Vekili İsa Geldi, Merkez Cami İmam Hatib-i Abdurrahman Kıdık ve Çamlıbel Cami İmam Hatib-i Eyüp Yılmaz cami hocalarımız Gölyaka81'in sitesinin imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu'ya '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla nezaket ziyaretinde bulundu.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette 'Gölyaka81' haber sitesinin özellikle ilçe de cenaze ilanı başta olmak üzere dini konularda her zaman yardımcı olunduğundan dolayı da ayrıca haberci Samet Kalyoncu'ya teşekkür edildi.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gölyaka81'in imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu, haberciliğe başlamasının ilk sebeplerinden birisi de cenaze ilanları olduğunu dile getirerek her zaman İslam Dininin bir neferi gibi hizmet etmekten gurur duyduğunu ayrıca İlçe Müftülüğünün de bir personeli gibi de haberlerinde yer vereceğini belirterek nazik ziyaretlerinin yanı sıra çiçek ve kitap hediyeleri için Müftülük personeline teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Müftülük, Personelinden, Anlamlı, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı