Haber Detayı
09 Ocak 2020 - Perşembe 22:23 Bu haber 7718 kez okundu
 
Muhtar Acar, 'Gölyaka81' Ofisini Ziyaret Etti
Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Hacısüleymanbey Köyü Muhtarı Murat Acar, Gölyaka'nın tek basın kuruluşu olan 'Gölyaka81' ofisini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde gündemine dair konular ele alındı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.
Gündem Haberi


Düzce'nin Gölyaka ilçesine bağlı Hacısüleymanbey Köyü Muhtarı Murat Acar, Gölyaka'nın tek basın kuruluşu olan 'Gölyaka81' ofisini ziyaret etti. Nezaket ziyaretinde  gündemine dair konular ele alındı. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

Hacısüleymanbey Köyü Muhtarı Murat Acar, Gölyaka81'in sitesinin imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu'ya nezaket ziyaretinde bulunarak '10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü' dolayısıyla çiçek takdim etti.

 

Sohbet havasında geçen ziyarette Muhtar Acar şunları kaydetti:

" Sadece ilçemizde değil dünyanın bir çok yerinde ki gurbetçilerimiz başta olmak üzere herkesin yakından takip ettiği gibi bizlerde ilçemizin her daim gözü kulağı olan Gölyaka81'i severek takip ediyoruz. Hakkaniyetli yayın anlayışı ile büyük fedakarlıklar içinde mesleğini icra ettiğin için başarılarınızın devamını diliyorum" dedi.

 

Samimi bir ortamda geçen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gölyaka81'in imtiyaz sahibi Samet Kalyoncu, Gölyaka’nın sorunları ve gelişmesi için büyük gayretler gösteren ve böylesi özel bir günde çiçek getirerek ziyarette bulunduğu için Muhtar Murat Acar'a teşekkür etti.

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: Muhtar, Acar,, 'Gölyaka81', Ofisini, Ziyaret, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı