Haber Detayı
24 Haziran 2020 - Çarşamba 16:29 Bu haber 10068 kez okundu
 
YARIM KALAN ÇALIŞMALARA BAŞLANIYOR
Gölyaka-Düzce bağlantı yolunda yarım kalan asfalt çalışmaları tamamlanmak üzere Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından yol ulaşıma 18:00 itibariyle 1 haftalığına kapatılacak.
Gündem Haberi


Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta başlanan yol çalışmaları olumsuz hava muhalefeti sonrası tamamlanamadan tekrar açılan yolda hava durumu raporlarının iyiye gitmesiyle birlikte yarım kalan çalışmalar tamamlanmak üzere bugün tekrar kapatılarak yolda yaklaşık 7 gün kadar çalışmaların süreceği öğrenildi.

 

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan tarafından yapılan açıklama da, "Geçtiğimiz günlerde kapatılan ve hava şartları elverişli olmamasından dolayı 2 gün içerisinde tekrar açılan yolda belediye olarak durumu fırsata çevirerek Bolu Karayolları Bölge Müdürlüğü'nden getirdiğimiz ekiplere kavşak yapmayı planladığımız yerde ki sinyalizasyon için alt yapı çalışmasını  tamamlattık. Şimdi ise aşınma dediğimiz yolun üstüne son kat asfaltı atılmak üzere yaklaşık bir hafta yol kapalı olacaktır. Çalışmalar tamamlandıktan sonra ise Karayolları bağlantı yolunun sorumluluğunu belediyemize devredecek, daha sonrasında ise bizde o bölgede kavşak çalışmalarına başlayacağız" dedi. 24.06.2020

Kaynak: Editör: Samet KALYONCU
 
Etiketler: YARIM, KALAN, ÇALIŞMALARA, BAŞLANIYOR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Haber Yazılımı